Переможці районних, Всеукраїнських етапів предметних конкурсів у 2018 році
ПІБ учня | Кл. | Назва заходу | Рівень/результат | ПІБ педагога | |
1. | Гришина А. | 11 | IX Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.. Т.Шевченка | Районний (III м.) | Ільченко О.В. |
2. | Демусенко М. | 11 | II етап олімпіад з інформатики | Районний (II м.) | Демусенко Л.О. |
3. | Панечко Т. | 8 | II етап олімпіад з укр.. мови | Районний (II м.) | Шахматова О.А. |
4. | Панечко Т. | 8 | II етап олімпіад з рос. мови та літ-ри | Районний ( II м.) | Жушман Т.М |
5. | Чемікос Я. | 9 | II етап олімпіад з рос. мови та літ-ри | Районний ( III м.) | Жданова О.А. |
6. | Шаповалова К. | 10 | II етап олімпіад з рос. мови та літ-ри | Районний ( III м.) | Касян К.В. |
7. | Самборський Д. | 9 | XIX Міжнародний конкурс ім.. П.Яцика | Районний ( I м.) | Касян К.В. |
8. | Самборська С. | 3 | XIX Міжнародний конкурс ім.. П.Яцика | Районний ( I м.) | Овчаренко Н.М. |
9. | Проскурін Т. | 4 | XIX Міжнародний конкурс ім.. П.Яцика | Районний ( II м.) | Бричук Л.А. |
10. | Ручка А. | 9 | II етап олімпіад з трудового навчання | Районний ( I м.) | Ручка Н.І. |
11. | Нескреба Т. | 10 | II етап олімпіад з трудового навчання | Районний ( III м.) | Ручка Н.І. |
12. | Бібікова А. | 11 | II етап олімпіад з трудового навчання | Районний ( II м.) | Ручка Н.І. |
13. | Гришина А. | 11 | II етап олімпіад з англійської мови | Районний ( II м.) | Дикун С.М. |
Результативність участі учнів
у районних олімпіадах у 2017-2018 навчальному році
Англійська мова
Гришина Аліна (10кл), ІІІ місце
Економіка
Симонов Данило (11 кл), ІІІ місце
Інформатика
Демусенко Микита (10кл), ІІІ місце
Інформаційні технології
Демусенко Микита (10 кл), І місце
Трудове навчання (технології)
Шаповалова Катерина (9кл), ІІ місце
Бібікова Анастасія (10 кл), ІІІ місце
Російська мова та література
Шаповалова Катерина (9кл), ІІІ місце
ВІТАЄМО!
Результативність участі учнів школи у творчих конкурсах (районний, обласний, Всеукраїнський рівень)
2016-2017 навчальний рік
Фотоконкурс "Моя Україно!"
І місце: Мамонова Уляна (4 кл.), Маонова М. (1 кл.)
ІІ місце: Вервейко Дмитро (1 кл.), Буряк Олександр (1 кл.), Сліпенко Іван (1 кл.), Возний Богдан (1 кл.), Мержевська Роксолана (1 кл.)
ІІІ місце: Ковальова Євгенія (3 кл.), аденець Дар*я (1кл.)
Фотоконкурс "Краса моєї Батьківщини"
І місце: Псьол Катерина (8 кл.)
ІІ місце: Іванова Ганна (11 кл.), Бондаренко Вероніка (11 кл.)
Конкурс виробів з природного матеріалу
"Природа та творчість"
І місце: Коваль Діана (2 кл.)
ІІ місце: Ковальова Євгенія (3 кл.)
Конкурс з образотворчого мистецтва
"Краса рідного краю"
І місце: Бондаренко Вероніка (11 кл.)
Конкурс поробок "Нalloween по-українськи"
І місце: Клименко Каміла (3 кл.)
ІІ місце: Шаповалова Аліна (8кл.)
Конкурс дитячого малюнку
"Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
І місце: Машкін Кирило (1 кл.)
Конкурс солістів-вокалістів
"Юні дарування"
ІІІ місце: Фомич Марія (7 кл.)
Вокальний конкурс "Україно-зоре моя!"
І місце: колектив учнів Волноваської ЗОШ №2
Екологічний конкурс
"Замість ялинки - новорічний букет - 2016"
І місце: Тіщенко Артем (3 кл.), Артюх Мілана (4 кл.), Застава Володимир (7-Б кл.)
ІІІ місце: Фомич Сергій (4 кл.)
Конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
"Знай і люби свій край"
І місце: Фролова Олександра (2 кл.), Свіщова Анна (1 кл.), Грищенко Яна (8 кл.)
ІІ місце: Манзирєв Олег (3 кл.)
ІІІ місце: Панечко Тетяна (6 кл.), Грищенко Яна (8 кл.)
Конкурс валентинок до Дня Святого Валентина "Loving Hearts"
І місце: Коваль Діана (2 кл.)
ІІ місце: Боришполь Анна (4 кл.)
ІІІ місце: Проскурін Тимур (2 кл.)
Вокальний конкурс до Дня Святого Валентина "Loving Hearts"
І місце: дует Азімова Ангеліна та Чебанова Аліна (11 кл.)
Екологічний конкурс "Вода - джерело життя"
І місце (обласний етап): Полівкін Артем (1 кл.)
Конкурс перукарської майстерності
"Коса - дівоча краса"
ІІІ місце: Марущенко Валерія (9 кл.)
Конкурс декоративно-прикладної творчості "Квіткова феєрія"
ІІІ місце: Петренко Катерина (5-Б кл.)
Конкурс до Дня народження Т.Г.Шевченка
"Шевченківська весна"
ІІІ місце: Ручка Аліна (7-Б кл.)
Конкурс з технічного моделювання
І місце: Дуров Ілля (7-Б кл.), Ландар Артур (7-Б кл.), Самборський Дмитро (7-Б кл.)
ІІІ місце: колектив учнів -вихованців гуртка технічної творчості (кер. Майліс В.Я.)
Конкурс учнівського самоврядування
"Лідер року-2017"
ІІІ місце: Бібікова Анастасія (9 кл.)
Всеукраїнський конкурс екологічних агітбригад
"Земля- наш спільний дім"
Агітбригада учнів Волноваської ЗОШ І-ІІІст.№2"Green Teens" стала переможцем обласного етапу конкурсу в номінації "Еко-прорив".
Конкурс команд КВК - 2017
ІІ місце - команда учнів Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст№2
Конкурс "Модельєр для Барбі"
І місце: Коваль Діана (2 кл.)
Вокальний конкурс "Смарагдові витоки"
ІІ місце: Коштовна Ганна (10 кл.)
Хореографічний конкурс "У вирію танцю"
ІІІ місце: Яхонтов Олег (11 кл.)
Дякуємо вам за активну участь та бажаємо творчого натхнення!
Коментарi