Бондаренко Вероніка – переможець Всеукраїнського конкурсу «Інше життя» (І місце – 2013р.); переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Творча Юнь Донбасу»(І місце – 2013р.); переможець районного етапу олімпіади з хімії (І місце – 2014р., ІІІ місце - 2016р.), олімпіади з біології (ІІІ місце – 2014р.); учасник Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів»(2016р.).

Близнюк Дар*я- переможниця Всеукраїнських районних учнівських олімпіад з російської мови та літератури (ІІ місце -2016р.); математики (2013р.,2015р.); ІІ етапу ІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (І місце - 2012р., ІІІ місце - 2016р.); конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» (І місце - 2010р); ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім..Т.Шевченка (І місце-2012р.). Нагороджена похвальними листами за високі досягнення у навчанні (2010-2015рр.).

Григоренко Іван - переможець у відкритій першості м. Вугледара з боксу (І місце – 2015 р.), переможець у Кубку Донецької області з кікбоксингу(І місце-2016р.); учасник змагань КДЮСШ «Атлетик» з боксу м. Маріуполя (2016 р.)

Грішина Аліна – переможець районного етапу мовно-літературного конкурсу ім. П. Яцика (ІІІ місце – 2015р.); переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім..Т. Шевченка (ІІІ місце – 2014р., ІІ місце - 2016р.), Всеукраїнської учнівської олімпіади з рос.мови та літератури (І місце - 2016р.).

Демусенко Микита – переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце – 2014р. І місце-2015р.); переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце – 2013р., ІІ місце-2014р. ); хімії (ІІ місце - 2016р.), учасник районного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Український сувенір» в номінації «Солісти-інструменталісти» (2016р.); нагороджений похвальними листами за високі досягнення у навчанні (2010-2012рр.).

Ільін Микита – переможець V Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед юнаків (ІІІ місце – 2015 р.); переможець Відкритого Чемпіонату м. Маріуполя (ІІ місце-2015 р.); переможець у відкритій першості Волноваського району з греко-римської боротьби (ІІ місце-2015 р.); переможець у Чемпіонаті Донецької області (ІІ місце-2016 р.); переможець у Чемпіонаті міста Маріуполя (І місце - 2016 р.); переможець у відкритій першості м. Вугледара (ІІ місце-2016 р.); переможець відкритого чемпіонату ФСО «Україна»(2016 р.)

Коробка Тетяна – учасник конкурсу – захисту учнівських дослідницьких робіт «Юніор - МАН» (2013 р.); переможець районного Всеукраїнського конкурсу захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН України хіміко-біологічного відділення, секції «Валеологія» (2015 р.); переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІІ місце – 2015 р.).

Котляр Вікторія - переможниця Всеукраїнських районних учнівських олімпіад з російської мови та літератури (І місце -2013р., ІІ місце -2015р. І місце - 2016р.); переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури (2015р.). Учасник Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України відділення «Філологія та мистецтвознавство» (2014р.); переможниця ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика (ІІІ місце-2014р.).

Коштовна Анна – переможець районного конкурсу читців «Кобзареві передзвони» (ІІІ місце-2015р,2016р.); учасниця вокального колективу «Шарм», переможця Обласних та Всеукраїнських конкурсів; переможець районного конкурсу пісні «Через віки з любов*ю» (І місце-2014р.); переможець конкурсу солістів-вокалістів естрадного співу «Юні дарування» (ІІІ місце-2014р.); учасник обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля-наш спільний дім» (2016р.); учасник районного фестивалю пісні «Пісенний зорепад-2016».

Кузнецов Сергій - переможець Відкритого Чемпіонату м. Маріуполя з греко-римської боротьби (ІІІ місце-2015р.,2016р.); переможець відкритої першості Волноваського району (І місце-2015 р.); переможець VІІІ Всеукраїнського юнацького турніру (ІІІмісце-2015 р.); переможець відкритої першості м. Вугледара (ІІІ місце – 2016 р.); переможець у Чемпіонаті Донецької області з греко-римської боротьби (ІІІ місце-2016 р.).

Панечко Тетяна - переможецьмовно-літературного конкурсу ім. П. Яцика (І місце – 2014 р.); учасникобласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (2014 р.); переможецьмовно-літературного конкурсу ім. П. Яцика (І місце – 2015 р.); учасник ІІІ обласного етапу VІ Міжнародного конкурсу ім..Т. Шевченка (2015р.).

Псьол Катерина - переможець Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека» (Бронзовий лелека - 2014 р.); нагороджена дипломом ІІІ ступеню за перемогу у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» (диплом 2015 р.); переможець районного конкурсу юних краєзнавців «Мій рідний Донбас» (ІІІ місце-2015р.); переможець районного конкурсу малюнків «Мир очима дітей» (І місце - 2016 р.) нагороджена похвальними листами за високі досягнення у навчанні (2015-2016рр.), Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІІ місце - 2016р.), рос.мови та літератури (ІІІ місце -2016р.)

Пузанова Вікторія – переможець районного конкурсу англійської пісні про кохання «Loving Hearts» в номінації «Солісти» (ІІ місце-2016р.); учасниця вокального колективу «Шарм»,переможця Обласних та Всеукраїнських вокальних конкурсів.

Сапунова Антоніна – переможець районного конкурсу «Дитячі фарби Донеччини» (І місце – 2013 р.); районного конкурсу «Коса – дівоча краса» (ІІ місце - 2013 р.); районного конкурсу «Знай і люби свій край» ( ІІмісце-2015р., ІІІ місце- 2016р.); районного конкурсу «Природа і творчість» (І місце-2015 р.); районного конкурсу «Квіткова Феєрія» (ІІ місце-2016р.); нагороджена дипломом за перемогу у Всеукраїнському конкурсі вишивки, декоративно-прикладного мистецтва «Пасхальний вернісаж» (2016р.).

Сеніч Іван – переможець Міжнародних та Всеукраїнських змагань з греко-римської боротьби (2015р.), Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед юнаків м. Маріуполь (І місце -2016р.), переможець конкурсу "Таланти Волноваського району" у номінації (солісти-вокалісти) - 2016р.

Симонов Данило – переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІ місце - 2014 р.); переможець олімпіади з правознавства (ІІІ місце – 2015 р.).

Хаджинов Микита – переможець відкритої першості м. Харкова та обласної ради ФСТ «Спартак» з греко-римської боротьби (ІІ місце-2014 р.); переможець Відкритого Чемпіонату м. Маріуполя з греко-римської боротьби (ІІІ місце-2015р.,2016р.); переможець відкритої першості Волноваського району (ІІ місце-2015 р.); переможець VІІІ Всеукраїнського юнацького турніру (ІІ місце-2015 р.); переможець відкритої першості м. Вугледара (ІІІ місце – 2016 р.); переможець у Чемпіонаті Донецької області з греко-римської боротьби (ІІІ місце-2016 р.).

Цибулько Андрій - переможець обласного турніру з боксу (ІІ місце – 2015р.);переможець ІІ всеукраїнського чемпіонату з боксу,присвячений бійцям АТО – (І місце-2015 р.);переможець у відкритій першості «КБ Сокол» м.Бердянськ (ІІ місце-2015 р.);переможець у відкритій першості м. Вугледара (І місце-2016 р.); переможець відкритого обласного турніру з боксу (2016р.); переможець Всеукраїнського турніру з боксу(І місце-2016р.); переможець щорічного турніру з боксу м. Сєлідово – (І місце,ІІ місце -2016р.).

Яхонтов Олег – учасник народного шоу-балету «Underground», переможця обласних та Всеукраїнських танцювальних конкурсів (2005-2016рр.); переможець районного танцювального конкурсу «В моїм серці Україна» (І місце – 2016р.)

Кiлькiсть переглядiв: 5

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.